40 000 ₴
Портативна зарядна станція Growatt Infinity 1500, 1512Wh, з інвертором 2000W для одночасної зарядки декількох пристроїв через AC, DC, USB-A і USB-C
Портативна електростанція Growatt INFINITY 1500 – це портативна електростанція потужністю 1512 Вт*год, ідеальна для забезпечення резервного живлення вдома, в офісі та на відпочинку.

Завдяки потужному інвертору з піковою потужністю 2000 Вт, цей пристрій може одночасно заряджати декілька пристроїв через порти AC, DC, USB-A та USB-C.
Компактний дизайн та вага лише 16,5 кг дозволяють легко транспортувати та використовувати генератор у будь-яких умовах. Зручна LCD-панель надає інформацію про рівень заряду, залишкову потужність та інші важливі параметри.

Обираючи Growatt INFINITY 1500, ви отримуєте надійне, потужне та зручне рішення для будь-яких ваших потреб у резервному живленні.
Портативна зарядна станція GROWATT Infinity 1500 має велику ємність (1512 Вт-год).

Завдяки вбудованій функції ДБЖ зарядна станція автоматично перемикається в режим живлення від акумулятора протягом 20 мс і забезпечує стабільне електроживлення під час збою в електромережі. Вона також має BMS для надзвичайно тривалого терміну служби акумулятора.
Універсальна зарядна станція для всіх пристроїв:
мобільна електростанція Infinity 1500 - це відмінне сховище енергії, яке може живити до 12 пристроїв одночасно. Завдяки бездротовій зарядній панелі, 4 портам USB-A (2 швидкі зарядки), 2 портам USB-C PD, 4 розеткам змінного струму та 1 автомобільному порту, зарядна станція підходить для більш ніж 95% побутових та зовнішніх пристроїв.
Швидка зарядка від мережі змінного струму:
Електростанцію Infinity 1500 можна зарядити від 0 до 80% за допомогою настінного зарядного пристрою змінного струму за 1 годину або повністю зарядити за 1,6 години, що забезпечує надзвичайно швидку зарядку та безперебійне аварійне живлення. Її також можна повністю зарядити за 12 годин від автомобільної розетки.
Характеристики
Тип Зарядна станція
Місткість акумулятора 1512 Вт/год.
Номінальна потужність 2000 Вт
Максимальна потужність 4000 Вт
Час зарядки від сонячної панелі 2 години
Час заряджання від мережі 90 хв
Тип акумулятора Li-ion
Кількість вихідних портів 12
Порти Розетка AC 230В: 4
USB Type-C: 2
USB Type-A: 4
Автомобільна розетка (прикурювач): 1
XT60
Призначення Для дому, Для ноутбука, Для планшета, Для телефону
Тип установки Переносні (портативні)
Способи заряджання Від автомобільної зарядки, Від мережі, Від сонячної батареї
Кількість циклів 800
Особливості LED-дисплей, Мобільний додаток
Можливість підключення додаткової батареї
Матеріал корпусу Пластик
Додатково Функція ДБЖ
Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда
Потужність USB Type-C, Вт: 60
Потужність USB Type-A, Вт: 12
Потужність бездротової зарядки, Вт: 15
Потужність автомобільної розетки (прикурювача), Вт: 126
Потужність заряджання від сонячної панелі Вт: 800
Комплектація: Зарядна станція;
Упакування;
Посібник з експлуатації;
Габарити 41.8х23х28.7 см
Вага 16.5 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Тип | Зарядна станція |
| Роз'єми | Розетка AC 220В, USB-A, USB-C |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| см | 41.8х23х28.7 |
| Ємність аккумулятору | 1512 Вт·год |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Максимальна потужність, Вт | 4000 Вт |
| Вага: | 16.5 кг |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду |