5 500 ₴
Стильне розкладне крісло Bo-Camp Redbridge L з знімним текстилем і міцним сталевим каркасом (94х91х70см) - Для максимального комфорту та зручності

Незважаючи на великі розміри, крісло дуже легке, а сталевий каркас легко складається, що робить його зручним для перенесення, включаючи транспортування в чохлі.
Особливість цього крісла полягає в тому, що текстильна частина легко знімається і надягається назад на каркас, що дозволяє зручно чистити його у хімчистці або навіть в домашніх умовах.

Розкішне розкладне крісло Bo-Camp Redbridge відзначається легким металевим каркасом і надзвичайно м’яким та глибоким сидінням, яке має ромбічну прошивку та оброблене матеріалом Cationic.

Крім того, пластикові ніжки і стильний дизайн разом із якісною, приємною на дотик тканиною забезпечують елегантний вигляд крісла, яке відмінно впишеться в будь-який інтер’єр.
Тому це крісло не залишиться забутим у кутку до наступної подорожі на природу.

Технічні характеристики:
Тип: крісло
Максимальне навантаження: 120 кг
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал конструкції: Polyester 600D Cationic, PFC-Free – екологічна поліестерова тканина з товщиною нитки 600D та спеціальною обробкою Cationic. Вона швидко сохне, не вбирає бруд, відрізняється міцністю на розрив, зносостійкістю і стійкістю до УФ-випромінювання.
Висота сидіння: 40 см
Розміри сидіння: 81х50 см
Розміри в складеному вигляді: 110х20х20 см
Призначення: для домашнього використання, кемпінгу, відпочинку на природі
Колір: Бежевий
Особливості конструкції:
Комплектація:
Каркас – 1 шт.
Сидіння – 1 шт.
Чохол на блискавці – 1 шт.
Габарити і вага:
Розміри без упаковки, мм: 940х910х700
Розміри в упаковці, мм: 1100х200х200
Вага без упаковки, кг: 4.30
Вага в упаковці, кг: 4.50
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 810 мм |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |