3 500 ₴
Розкладне крісло Uquip Sidney Blue/Grey з низькою посадкою, високою спинкою і підстаканником, сталевий каркас, навантаження до 120 кг (79х61х116 см)

Крісло Uquip Sidney відрізняється низьким положенням сидіння та оптимальним кутом нахилу спинки, що робить його ідеальним для відпочинку та розслаблення.

Це крісло забезпечує високий рівень комфорту завдяки своїй широкій і високій спинці, а також міцному сталевому каркасу, що підтримує вагу до 120 кг.
Підстаканник, який складається збоку каркаса, додає зручності і не заважає, коли не використовується.

Широкі, регульовані по нахилу п'яти ніжок гарантують стійкість на будь-яких поверхнях, навіть на піску. Це робить розкладне крісло Uquip Sidney чудовим вибором для пляжу, кемпінгу або саду.

Технічні характеристики:
Тип: крісло
Максимальне навантаження: 120 кг
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал оббивки: Polyester 600D Ripstop, PFC-Free — екологічна тканина з поліестеру 600D з посиленим переплетенням ниток Ripstop, має високу міцність на розрив, зносостійка і стійка до UV-випромінювання
Висота сидіння: 43 см
Розміри сидіння: 53х53 см
Розміри в складеному вигляді: 102х24х24 см
Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі, пляжного відпочинку, приватного будинку
Колір: синій/сірий
Особливості конструкції:

Комплектація:
Крісло — 1 шт.
Чехол — 1 шт.

Габарити і вага:
Розміри без упаковки: 790х610х1160 мм
Розміри в упаковці: 1200х200х230 мм
Вага без упаковки: 6.3 кг
Вага в упаковці: 6.5 кг
Виробник: Uquip (Німеччина)
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 530 мм |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |