2 000 ₴
Бамбуковий приставний стіл Bo-Camp Carnaby M 30x30х36 см, компактний з металевим каркасом Світло-коричневий

Цей столик ідеально підходить для використання в домашніх умовах, саду або під час відпочинку на природі.
Особливості конструкції:
Технічні характеристики:
Тип: стіл
Максимальне навантаження: до 20 кг
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал стільниці: бамбук
Висота стільниці: 36 см
Розміри стільниці: 30x30 см
Розміри в складеному вигляді: 37x33x3 см
Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, використання в приватному будинку
Колір: світло-коричневий
Комплектація:
Стільниця - 1 шт.
Ніжки розкладні - 1 комплект
Габарити і вага:
Розміри без упаковки: 360x320x320 мм
Розміри в упаковці: 385x350x35 мм
Вага без упаковки: 1.10 кг
Вага в упаковці: 1.35 кг
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Гарантія: 2 роки

Компактний бамбуковий приставний столик Bo-Camp Carnaby M відрізняється елегантним дизайном і займає мінімум місця в складеному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кругла |
| Матеріал стільниці | Бамбук |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 1.35 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Габаритні розміри | |
| Розміри | 360 х 300 х 300 мм |
| Вага: | 1.10 кг |