



1 600 ₴
Приставний міні-стіл Bo-Camp Harlem 46x46x50 см, Чорний – елегантний стіл зі сталі для приватного використання та відпочинку на відкритому повітрі
Компактний та універсальний приставний стіл Bo-Camp Harlem є відмінним вибором для приватного будинку, саду або відпочинку на природі.

Особливості конструкції:
Можна використовувати як стіл або піднос.
Витримує навантаження до 15 кг.
Порошкове покриття стійке до подряпин.
Легко і швидко складається до компактних розмірів.
Завдяки складаному каркасу і можливості використовувати стільницю як піднос для сервірування, цей стіл легко адаптується до будь-яких потреб.
Покритий порошковою фарбою, стіл стійкий до подряпин і корозії.
Технічні характеристики:
Тип: стіл
Максимальне навантаження: 15 кг
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал стільниці: сталь
Висота стільниці: 50 см
Розміри стільниці: 46x46 см
Розміри в складеному вигляді: 56x50x3 см
Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного використання
Колір: чорний (Black)
Комплектація:
Стільниця – 1 шт
Розкладні ніжки – 1 шт
Габарити і вага:
Розміри без упаковки: 500x460x460 мм
Розміри в упаковці: 560x500x30 мм
Вага без упаковки: 1,70 кг
Вага в упаковці: 1,90 кг
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Гарантія: 2 роки

У складеному вигляді Bo-Camp Harlem займає мінімум місця і легко поміщається в багажнику автомобіля, за шафою або під диваном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Тип столу | прямий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кругла |
| Матеріал стільниці | Сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 1.35 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Габаритні розміри | |
| Розміри | 500х460х460 мм |
| Вага: | 1.7 кг |