5 500 ₴
СТІЙКИЙ складаний Стіл Bo-Camp Premium 100x60x65 см, сірий – алюмінієвий каркас, водостійка і термостійка стільниця, з можливістю регулювання висоти

Особливості конструкції:

Термостійка та водостійка стільниця цього столу дозволяє використовувати його без побоювань щодо пошкоджень від гарячого або мокрого посуду.
Стіл має дві висоти регулювання та можливість мікрорегулювання ніжок, що забезпечує ідеальне горизонтальне розташування стільниці на нерівній поверхні.

Легка текстильна сітка під стільницею служить для зберігання посуду або продуктів.
Bo-Camp Premium 100x60 см у складеному вигляді є найбільш плоским столом у асортименті виробника, що спрощує його зберігання.
Для зручності транспортування передбачена пластиковая ручка.
Технічні характеристики:
Тип: стіл
Максимальне навантаження: 50 кг
Матеріал каркаса: алюміній
Матеріал стільниці: алюміній / термостійкий композит
Висота стільниці: 36 / 70 см
Розміри стільниці: 100x60 см
Розміри в складеному вигляді: 100x60x3,5 см
Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного використання
Колір: сірий (Grey)
Комплектація:
Стіл – 1 шт
Ніжки – 4 шт
Сітка – 1 шт
Габарити і вага:
Розміри без упаковки: 1000x600x700 мм
Розміри в упаковці: 1000x600x35 мм
Вага без упаковки: 5,60 кг
Вага в упаковці: 5,80 кг
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 5.6 кг |