


3 000 ₴
Сумка-візок Casa Si Buddy Black і має шість коліс на підшипниках, термоізоляційний внутрішній шар і блискавку по всьому периметру Плавний рух при нерівностях
Сумка-візок Casa Si Buddy надійно справляється з нерівностями, сходами та бордюрами, що робить її ідеальною для походів до магазину, пляжу в спеку або зимових прогулянок, захищаючи вміст від температурних екстремумів.

Ця модель відрізняється від багатьох інших завдяки блискавці по всьому периметру, що дозволяє завантажувати продукти не лише зверху, а й з боку.
Три окремі кишені на блискавці допоможуть зберігати дрібниці.
Сумку можна зняти з каркасу і використовувати окремо завдяки текстильній ручці для перенесення.

Основні переваги сумки-візка Casa Si Buddy включають шість коліс на підшипниках, термоізоляційний внутрішній шар та блискавку по всьому периметру.
Потрійні колеса забезпечують плавний рух навіть по сходах, а термоізоляційна підкладка підтримує свіжість продуктів і їхню потрібну температуру.

Особливості конструкції включають:
Комплектація:
Сумка-візок – 1 шт
Габарити і вага:
Розміри розкладеної сумки-візка: 1000х510х470 мм
Розміри складеної сумки-візка: 1015х510х330 мм
Розміри в упаковці: 950х520х80 мм
Вага без упаковки: 3.0 кг
Вага в упаковці: 3.05 кг
Виробник: Casa Si (Австрія) Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casa Si |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 3 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 6 коліс |
| Діаметр коліс | 14 см |