
3 000 ₴
Сучасна та стильна стійка для одягу Casa Si Garment Rack Bamboo Black з сталевими трубами і бамбуковими акцентами з полицями
Особливості конструкції:
Стійка для одягу Casa Si Garment Rack Bamboo Black має стильний мінімалістичний дизайн, що ідеально підходить як для класичних, так і для сучасних інтер'єрів, будь то в помешканні чи офісі.

Технічні характеристики:
Тип: стійка для одягу
Орієнтовна кількість вішалок: 10 шт.
Кількість полиць для взуття: 2 шт.
Висота стійки: 153 см
Діаметр ніжок: 20 мм
Матеріал: сталь / бамбук
Колір: Black (чорний)
Комплектація:
Квадратна труба - 8 шт.
Кругла труба - 1 шт.
Полиця - 2 шт.
Бамбукові деталі - 4 шт.
Гвинт - 6 шт.
Саморіз - 8 шт.
Габарити і вага:
Розміри стійки для одягу: 1530х685х455 мм
Розміри в упаковці: 775х418х60 мм
Вага без упаковки: 3.65 кг
Вага в упаковці: 4.20 кг
Виробник: Casa Si (Австрія)
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casa Si |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | хромована сталь, сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 455 мм |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина | 685 мм |
| Вага | 3.65 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |