
3 500 ₴
Складаний Х-подібний вугільний гриль з решіткою з нержавіючої сталі Bo-Camp Notebook/Fire Basket Charcoal
Організуйте барбекю де завгодно за допомогою складаного Х-подібного гриля Bo-Camp Notebook/Fire Basket Charcoal, який оснащений решіткою з жаростійкої нержавіючої сталі для приготування на вогні ваших улюблених страв.

Гриль легко розкладається за кілька секунд і не потребує додаткових шампурів або решіток. У складеному вигляді він має компактні розміри і важить трохи більше 2 кг.
Розміри та вага:
Розміри: 460 x 300 x 300 мм
Розміри в упаковці: 475 x 430 x 50 мм
Вага без упаковки: 2,10 кг
Вага в упаковці: 2,30 кг
Гарантія: 2 роки
Особливості конструкції:
У комплект входять розкладний каркас, решітка для вугілля, решітка для приготування їжі та знімна ручка для решітки.
Завдяки складній конструкції цього гриля ви зможете насолоджуватися не тільки неперевершеним смаком їжі, але і зручністю приготування в будь-якому місці — вдома, на пікніку, на вечірці чи в подорожі.

Характеристики:
Тип: складаний вугільний гриль
Матеріал: сталь, нержавіюча сталь
Паливо: деревне вугілля
Призначення: для дому, дачі, кемпінгу
Колір: чорний
Комплектація:
Розкладний каркас — 1 шт
Решітка для вугілля — 1 шт
Решітка для приготування їжі — 1 шт
Знімна ручка — 1 шт
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 2.1 кг |