4 000 ₴
Термоелектричний автомобільний холодильник Bo-Camp Arctic 12V 12 л, сірий, 34х12х22 см — ідеальний для довгих поїздок та водіїв-дальнобійників

Термоелектричний автомобільний холодильник Bo-Camp Arctic 12V об’ємом 12 літрів використовує технологію Пельтьє, що виключає наявність шумного компресора та шкідливих для озонового шару речовин.
Це ідеальне рішення для тривалих подорожей та водіїв, таких як автобусники, далекобійники, туристи і любителі відпочинку на природі. З таким холодильником ви зможете підтримувати свіжість продуктів і прохолоду напоїв у будь-яку погоду.

Холодильник охолоджує вміст до 15 градусів нижче навколишньої температури при підключенні до автомобільного прикурювача, що допоможе підтримувати потрібну температуру продуктів і напоїв під час поїздок, пікніків чи кемпінгу.
Для покращення ефективності рекомендується використовувати спеціальні акумулятори холоду, коли холодильник не підключений до мережі. Це дозволить збільшити час зберігання продуктів.
Технічні характеристики:
Тип: Автохолодильник
Об’єм холодильної камери: 12 л
Розміри холодильної камери (ДхШхВ): 34х12х22 см
Матеріал корпусу: Ударостійкий пластик
Матеріал наповнювача: Styrofoam (ізоляційний матеріал низької щільності, 98% повітря)
Матеріал холодильної камери: Пластик для зберігання харчових продуктів
Довжина проводу: 175 см
Живлення: DC 12V
Потужність: 48W
Призначення: Для поїздок на природу, пікніків, тривалих поїздок
Колір: Сірий
Особливості конструкції:
Компактний дизайн
Працює на основі технології Пельтьє (без компресора та шкідливих речовин)
Об’єм 12 л, вміщає 2 пляшки по 2 л горизонтально
Ручка для закриття холодильника
Шнур живлення ховається у спеціальну нішу в кришці
Комплектація:
Автохолодильник – 1 шт
Інструкція – 1 шт
Габарити та вага:
Розміри без упаковки: 170х410х290 мм
Розміри в упаковці: 180х420х300 мм
Вага без упаковки: 1.15 кг
Вага в упаковці: 1.30 кг
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Ірландія |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 12 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безшумна робота | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.75 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 1.15 кг |