11 000 ₴
Сучасна піч-камін з номінальною потужністю 7 кВт для обігріву приміщень до 70 м², обладнана жаростійким склом 39 х 89 х 33 см

Піч опалювальна (буржуйка) для дров – компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього обігріву приміщень.
Сучасна сталево-чавунна піч-камін з номінальною потужністю 7 кВт дозволяє опалювати приміщення до 70 м².
Цей камін був розроблений як функціональний та сучасний прилад опалення, який не тільки зігріє, але також прикрасить Ваше приміщення і створить затишок у будинку.
Камін має топку, викладену шамотною цеглою, яка є найчастіше використовуваним матеріалом при виробництві камінів та печей. Завдяки своїм властивостям, таким як висока жаростійкість і міцність, відмінні властивості акумуляції тепла та тривале утримання тепла, шамот є відмінним матеріалом для облицювання топки.

Максимальна потужність каміна дозволяє обігрівати площу близько 70 м².
Піч має знак CE, що свідчить про її тестування в авторизованому центрі досліджень на правильність виконання, досягнення параметрів та, найголовніше, безпеку використання. Підтвердження цього ви знайдете на паспортній табличці каміна, де вказані знак CE та основні параметри печі.

Завдяки використанню товстого японського жаростійкого скла з межею міцності до 800 градусів, яке чудово зарекомендувало себе у повсякденному використанні, скло витримає також температури при спалюванні вугілля.
Також завдяки закладкам з вогнетривкої цегли стін топки, що підвищують спалювання вихлопних газів, зменшується забрудненість скла, що дозволяє уникнути частого чищення.
Камін оснащений регулятором швидкості горіння, розташованим на димарі та в зольнику, що дозволяє збільшувати або зменшувати теплову потужність печі та розмір полум'я в камері згоряння.
Печі відзначаються високою енергоефективністю. Завдяки продуманій конструкції, використанню сталі та шамотної цегли в камері згоряння, високоякісних матеріалів і регулюванню швидкості горіння, піч є дуже ефективною. Її клас енергоспоживання - C, а максимальна потужність конвертується до 10 кВт.
Печі оснащені сталевою ручкою та міцним сталевим механізмом закриття камери згоряння, що забезпечує високу безпеку використання. Також у моделі передбачена варильна поверхня для приготування їжі або нагрівання води. Завдяки варильній поверхні можна легко здійснювати завантаження палива від гори без необхідності відкриття дверцят.
Камін-це перш за все "бачення вогню", яке створює затишок у будинку і надає неймовірне відчуття тепла та атмосфери.
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб товар дійшов до Вас у цілості та безпеці. Наші печі ретельно упаковані в плівку, картон і спеціальну дерев'яну решітку для більшої безпеки. Усі наші посилки застраховані.

Технічні характеристики:
- Матеріал печі: сталь + чавун
- Корпус печі виготовлений з листа 2 мм.
- Матеріал топки: шамот
- Номінальна потужність: 7-10 кВт (регулюється)
- Максимальне перекриття: 85% (шибер)
- Площа обігріву: 50-70 м²
- Об'єм камери згоряння: 30 л
-Габаритні розміри печі (Ш х В х Д): 39 х 89 х 33 см
- Вага: 36 кг
Додаткові характеристики печі на твердому паливі:
Підключення до труби: заднє
Тип топки: закрита
Діаметр димоходу: 120 мм
Розмір топки: 25х25х30 см (ШГВ)
Зольник: так Види твердого палива: дрова, брикети
Рекомендація:
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Температура диму з труби | 276 град. |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 890 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина топкових дверцят | 220 мм |
| Висота топкових дверцят | 250 мм |
| Ширина скла дверцят | 150 мм |
| Висота скла дверцят | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм камери згоряння | 30 л |
| Площа обігріву | 70 кв.м |
| Теплоємність печі: | З великою теплоємністю |