


10 000 ₴
Металева дров'яна піч з регульованою заслінкою-шибером, потужністю 9 кВт, товщина стінки 4 мм, для обігріву приміщень площею 50-90 м²

Піч-буржуйка для дров — це зручний металевий обігрівач, який забезпечує стабільне і ефективне тепло для приміщень.
Її конструкція дозволяє ефективно використовувати дрова для генерації тепла, що сприяє швидкому і рівномірному прогріву приміщень різного розміру.

Особливості:
🔴 Піч оснащена поворотною заслінкою-шибером в димоході, яка дозволяє регулювати тягу. Повертаючи ручку шибера, можна змінювати переріз димового каналу та контролювати інтенсивність горіння в топці.
🔴 Стандартна сталева заслінка димоходу перекриває переріз на 85%, що оптимально для ефективного виведення димових газів.
🔴 Дверцята щільно прилягають до корпусу печі завдяки внутрішньому вкладишу, що запобігає підсмоктуванню повітря.

Рекомендація:
Щоб забезпечити достатню тягу, важливо правильно розмістити оголовок димової труби. Він не повинен потрапляти в зони з підвищеним тиском. Найкраще розміщувати оголовок труби вище ковзана на даху.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Об'єм камери згоряння | 42 л |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Температура диму з труби | 276 град. |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 475 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 330 мм |
| Висота топкових дверцят | 240 мм |
| Ширина скла дверцят | 195 мм |
| Висота скла дверцят | 130 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |