17 000 ₴
Акумуляторна батарея STC12-30 LiFePO4 : 384 Вт, висока ефективність та довговічність для промислових і господарських застосувань
Акумулятори LiFePO4 (12В, 48В) призначені для застосування в різних галузях промисловості та сільського господарства як надійне джерело електропостачання.
Використовуючи технологію літій-залізо-фосфат, ці батареї забезпечують високу ефективність, тривалий термін служби та безпеку.
Технологія LiFePO4 характеризується високим ККД, що дозволяє ефективно перетворювати збережену енергію в корисну роботу.

Технічні характеристики
Тип: LiFePO4
Номінальна ємність: 60 Ач
Номінальна напруга: 12,8 В
Потужність: 768 Вт
Напруга зарядки: 14,6 В
Напруга розряду (відключення): 10 В
Метод зарядки: CC/CV
Рекомендований струм зарядки: 12 А
Максимальний струм зарядки: 50 А
Струм розряду: 12 А
Максимально допустимий струм розряду: 50 А
Кількість циклів (DOD 80%): 2000
Імпеданс: 60 мОм
Розміри (ШхВхГ): 257,5х200х132,5 мм
Вага: 6,5 кг
Температура експлуатації:
Заряд: 0 °C…+45 °C
Розряд: -20 °C…+60 °C
Тип підключення
Для підключення до клем акумулятора використовуються кільцеві наконечники. Акумулятори серії STC12 можуть з'єднуватись між собою за допомогою шинних з'єднувачів.
Підключення акумуляторів можна виконувати за паралельною, послідовною або комбінованою схемами.
Паралельне підключення: напруга на виході залишається незмінною (Uвих=U1=U2=…=Un), а ємність зростає пропорційно кількості підключених акумуляторів (Eвых=E1+E2+…+En).
Послідовне підключення: напруга на виході зростає (Uвых=U1+U2+…+Un), а ємність залишається незмінною (Eвых=E1=E2=…=En).
Рекомендації щодо використання Для акумуляторів серії STC12:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 768 |
| Напруга заряду, В | 14.6 |
| Напруга разряду (відключеня) | 10 |
| Метод заряджання | CC/CV |
| Рекомендований струм заряджання, А | 12 |
| Максимальний ток зарядки, А | 50 |
| Струм розряду, А | 12 |
| Максимальний допуск току разряду, А | 50 |
| Кількість циклів, DOD 80% | 2000 |
| Імпеданс, мОм | 60 |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 257,5х200х132,5 |
| Температура експлуатацої, °C | Заряд: 0 °C...+45 °C Розряд: -20 °C...+60 °С |