


4 000 ₴
3 399 ₴
Сейф для зброї з касовим відділенням , ключовий замок, відділення для патронів (1000x280x200 мм)– надійне рішення для безпечного зберігання зброї вдома

Сейф для зброї ЯОУ-1000

Характеристики:
Висота: 1000 мм
Ширина: 280 мм
Глибина: 200 мм
Вага: 16 кг
Колір: сірий RAL 7046 / чорний RAL 9005
Кількість стволів: 2
Касове відділення: так
Тип замку: ключовий
Відділення під патрони: так
Виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1000 мм |
| Зовнішня ширина | 280 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обрубаних стовбурів: | 2 |
| Максимальна висота стовбура: | 860 мм |