7 000 ₴
5 199 ₴
Буржуйка "Ірис-Т" Піч для обігріву та готування їжі, сталь 3 мм, габарити 450x300x756 мм,
потужність 8 кВт


Ця буржуйка, виконана з металу товщиною 3 мм і вагою 32 кг, обладнана однією конфоркою на верхній панелі для зручності приготування їжі.
Дрова горять на колосниковій решітці зі сталевого прута діаметром 12 мм.

Переваги буржуйки тривалого горіння "Iris-T":
✅Топкова камера розділена спеціальною пластиною на дві частини, що подовжує шлях диму та підвищує ефективність горіння і тепловіддачу.
✅Наявність варильної поверхні з однією конфоркою.
✅Регулювання інтенсивності горіння (потік повітря в топку) за допомогою висувної зольної шухляди.
✅Заслінка-регулятор на патрубку димоходу.
✅Компактні розміри печі.
✅Збірка печі з використанням суцільних зварних швів всередині.
✅Завантажувальні дверцята щільно прилягають до корпусу та мають зручний засов.
✅Стійкі ніжки піднімають піч від підлоги, що сприяє кращій конвекції.
✅Сучасний та естетичний зовнішній вигляд.
Технічні характеристики
-Країна-виробник: Україна
-Коефіцієнт корисної дії: 80%
-Призначення печі: Опалювально-варильна
-Тип підключення до димаря: Верхнє
-Вага: 32,4 кг
-Гарантійний термін: 12 місяців
-Діаметр димоходу: 108 мм
-Камера подвійного згоряння: Так
-Спалювання пального на колосникових гратах: Так
-Висота печі з ніжками: 598 мм
-Духова шафа: Відсутня
-Довжина печі: 450 мм
-Ширина печі: 300 мм
-Об'єм топки: 0,054 м³
-Потужність: 8 кВт
-Висота печі з димоходом: 756 мм
-Об'єм опалювального приміщення: 86 м³
-Зольний ящик: Відсутній
-Кількість конфорок: Одна
-Матеріал топки: Сталь 3
-Шибер на димоході: Відсутній
-Тип пального: Дрова, вугілля, паливні брикети.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 32.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 108 мм |