10 000 ₴
Пропонуємо до Вашої уваги елегантні комплекти меблів з Польщі, які стануть ідеальним доповненням вашого дому.

Ці меблі поєднують стиль і функціональність, доступні в класичних чорному та білому кольорах.
Характеристики:
Столешниця: виготовлена з ДСП
Ніжки: натуральне дерево з металевими з'єднаннями для міцності та надійності
Розміри столу:
Діагональ: 80 см (оптимальний розмір для кухні)
Висота: 76 см

Розміри стільця:
Висота: 75 см
Ширина: 48 см
Висота спинки: 34 см
Глибина сидіння: 38 см

Ці меблі не лише гарно виглядають, а й забезпечують комфорт під час використання. Ідеальний вибір для створення затишної атмосфери у вашому домі!
У комплект входять стіл та чотири стільці, всі нові та упаковані у заводській упаковці, в розібраному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofotel |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | кругла |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки табурета | натуральне дерево |
| Спинка | екошкіра |
| Сидіння | екошкіра |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Діаметр стільниці | 80 см |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 750 мм |
| Висота спинки | 340 мм |