


30 000 ₴
24 999 ₴
Бензиновий Інверторний Генератор Kraft Dele KD681 3,3 кВт: Ідеальний Супутник для Відпочинку та Подорожей
Переваги:
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 3 кВт
Обсяг паливного бака: 7.5 л
Номінальна напруга: 220 В
Номінальний струм: 13 А
Розетки: 2 × 230 В, 16 А
Вихід DC: 12 В, 5 А для зарядки акумуляторів 🔋
Комплектація:
Генератор Kraft Dele KD681 – 1 шт
Інструкція експлуатації – 1 шт
Упаковка 📦
Цей генератор стане вашим надійним помічником у будь-яких умовах! 🌟
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.9 л |
| Об'єм паливного бака | 7.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 614 мм |
| Висота | 506 мм |
| Ширина | 341 мм |
| Вага | 33 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |