1 000 ₴
Складаний килимок блакитного кольору 150х200 см, 10 мм, термоізоляційний та гіпоалергенний із спіненого поліуретану.
Цей килимок виготовлений зі спіненого поліуретану (ХРЕ), який славиться термоізоляційними властивостями: він не пропускає холоду і є гіпоалергенним.

Переваги термо-килимка :
🌟 Легкість та безпека: унікальні властивості матеріалу виключають ризик алергій.
💪 Зносостійкість: килимок важко пошкодити або порвати.
💧 Водовідштовхувальне покриття: не вбирає рідини та запобігає появі грибка.
🤸 М'якість та травмобезпечність: аналог фізкультурного мату, захищає від травм при падінні.
❄️ Теплоізоляція: зберігає тепло, не пропускаючи холоду.
🧼 Легкість у догляді: легко миється та чиститься.
📦 Компактність: у складеному вигляді займає мало місця (90х40 см) та важить до 1 кг.

Цей килимок стане чудовим супутником у ваших подорожах та активних відпочинках!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Ігровий килимок |
| Вид килима | Безворсовий |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Блакитний |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 10 мм |