12 000 ₴
Складний масажний стіл 4FIZJO Massage Table Alu W60 Blue від польського бренду 4FIZJO є відмінним вибором для професіоналів у сфері масажу, фізіотерапії, косметології, а також для тих, хто любить домашні масажі. Цей стіл компактно складається, що спрощує його зберігання навіть у невеликих приміщеннях. Легкий і зручний у транспортуванні, він може бути без труднощів поміщений у багажнику автомобіля, що дозволяє виїзні сеанси до клієнтів.

Конструкція столу передбачає надійне складання з фіксацією всіх елементів, які легко поміщаються в транспортну сумку, що входить у комплект.


Алюмінієвий каркас забезпечує міцність та стабільність, а сталеві троси підсилюють конструкцію, зменшуючи вібрацію. Сегменти столу оббиті м'якою екошкірою і заповнені піною, яка адаптується до форми тіла. Закруглені борти підвищують комфорт використання.
Стол оснащений регульованими підлокітниками та полицею для рук, яку можна використовувати також як підставку для телефону. Профільований підголівник забезпечує підтримку обличчя і голови без тиску на ніжні нерви. Завдяки численним регулюванням стіл підходить для різних видів діяльності.
Обирайте масажний стіл 4FIZJO за вигідним співвідношенням ціни та якості, що гарантує комфортне та ефективне використання.

ОСОБЛИВОСТІ:
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Розміри в розкладеному вигляді: 213 x 60 см
- Розміри в складеному вигляді: 91 x 60 см
- Регульована висота: 55-76 см
- Вага: 13 кг
- Сумка для зберігання
- Медичний виріб
Основні характеристики:
-Тип: Масажні столи
-Вага: 13 кг
-Висота: 55-76 см
-Розміри в складеному вигляді: 91 x 60 см
-Довжина: 213 см
-Кількість одиниць в упаковці: 1
-Кількість секцій: 2
-Комплектація: Складний масажний стіл та сумка для перенесення
-Тип конструкції: Переносні
-Максимальне навантаження: 250 кг
-Матеріал оббивки: Поліуретанова шкіра (еко-шкіра)
-Матеріал рами: Алюміній
-Особливості: Амортизаторний шар з пінополіуретану високої щільності; виріз для обличчя в поверхні столу; закруглені борти; система регулювання висоти ButtonLock; система швидкого складання і розкладання; фіксація ніжок столу DoubleLock
-Метод регулювання: Механічний
-Ширина: 60 см
Додаткові характеристики: Посилена конструкція стальними тросами
-Колір: Синій
-Країна бренду: Польща
-Гарантія: 1 місяць
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Алюміній |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підголовник | Регульований, Знімний |
| Функціональні підлокітники | знімні, регульовані |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Виріз для обличчя, Можливість регулювання висоти столу, Сумка для зберігання і транспортування, Захисні накладки на ніжках |
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 2130 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 550 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Вага | 13 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 910 мм |