15 000 ₴
9 399 ₴
Бігова доріжка FitToSky ES-T1509: електричне обладнання 132.5х62.5х115 см, до 120 кг, 12 програм, з РК-дисплеєм


Оптимальні розміри бігового полотна забезпечують комфортні тренування для людей різного віку та зросту.
Її стильний сучасний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, а утримувачі для пляшок підвищують функціональність.
Електрична бігова доріжка FitToSky T1509 – це ідеальне рішення для домашнього фітнесу, яке допоможе вам підтримувати фізичну форму, підвищити енергійність і спалити зайві калорії.


Технічні характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 100 см |
| Ширина полотна | 35 см |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Швидкість |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Аудіосистема, Транспортувальні ролики |
| Вага | 32 кг |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 62 см |
| Висота | 115 см |