20 000 ₴
Електрична бігова доріжка FitToSky ES-T2705, потужність 2,0 л.с., максимальна вага до 110 кг (143х70х120 см) багатофункціональна

Електрична бігова доріжка FitToSky — це відмінне рішення для домашнього фітнесу, яке допоможе вам підтримувати фізичну форму, підвищити загальний тонус та спалити зайві калорії. Її сучасний дизайн легко впишеться в будь-який інтер’єр, а зручні утримувачі для пляшок підвищують функціональність.
Крім того, ця бігова доріжка має можливість вертикального зберігання, що робить її ідеальною для невеликих приміщень. Сертифікати CE та RoHS підтверджують її безпечність для домашнього використання.


Технічні характеристики:
Розміри доріжки:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 120 см |
| Ширина полотна | 43 см |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Швидкість |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Аудіосистема, Транспортувальні ролики |
| Вага | 48 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 143 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 120 см |