10 000 ₴
6 999 ₴
Велотренажер FitToSky ES-7702: спінбайк з фіксованими педалями, аварійним гальмом, комфортним сидінням та кермом з пульсометром
Спінінговий велотренажер FitToSky ES-7702 — це якісне обладнання для домашніх тренувань. Завдяки механічному опору, що регулюється затискачем на 8-кілограмовому маховику, він забезпечує максимальний рівень опору до повної зупинки. Велотренажер працює тихо, має сучасний дизайн та міцну конструкцію зі сталевих профілів і надійних механічних елементів.


Комфорт використання забезпечується великим сидінням з регулюванням по висоті та вильоту, покритим м’якою піною, а також регульованим кермом з сенсорними датчиками пульсу. Ергономічна форма керма дозволяє змінювати позицію рук. Мультифункціональний комп'ютер відображає відстань, спалені калорії, швидкість, пульс, час та має функцію сканування.

Спінбайк оснащений нековзкими педалями з фіксаторами та аварійним гальмом. Посилена конструкція та вбудовані вирівнювальні ролики в задньому стабілізаторі забезпечують безпечні тренування.
Основні характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Час, Швидкість |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Вага | 32 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | FitToSky |