3 000 ₴
Навчальний інтерактивний столик AVKO 2в1 столик/іграшка – ідеальна іграшка для розвитку малюків 37х48х29,5 см


нтерактивний навчальний столик AVKO для дітей – це іграшка, яка сприяє розвитку мануальних навичок, зорово-моторної координації та логічного мислення. Цей столик стане ідеальним вибором для малюків, які прагнуть розвивати свої творчі здібності.


Параметри продукту:
Розміри продукту:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Тип | Столик |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Діаметр | 295 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 4 г |