

2 000 ₴
1 399 ₴
Дитячий комплект меблів "BABY YOU": стіл і стілець для дітей від 2 до 5 років колір Дуб Сонома
Комплект: стіл та стілець з ЛДСП з кромкою ПВХ

Цей комплект меблів виготовлений з високоякісного ЛДСП і оснащений м'якою, безпечною кромкою з ПВХ, що забезпечує довговічність і безпеку. Стіл і стілець легко збираються всього за 15 хвилин. Розміри столу: довжина 60 см, глибина 45 см, висота 46 см.
Упаковано в картонну коробку, а інструкція зі збирання додається.
Висока якість матеріалів і виготовлення гарантує надійність і довгий термін служби.
Тип: Стілець
Наявність спинки: Так
Комплектація підлокітниками: Ні
Гарантійний термін: 12 міс.
Стан: Новий
Покриття: Емаль

Комплект ідеально підходить для дитячих кімнат, кімнат для відпочинку або навчання, завдяки своїй компактності і яскравому дизайну. Легко впишеться в будь-який інтер'єр завдяки великому вибору кольорів і продуманій конструкції, що гарантує зручність та комфорт у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Стіл письмовий | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 60 мм |
| Глибина столу | 45 мм |
| Висота столу | 46 мм |