10 000 ₴
9 499 ₴
Рибальська розкладачка Ranger BED 87 Sleep System з матрацом та регульованою спинкою–з ортопедичним спальним мішком і зимовим утепленням

Розкладачка Ranger BED 87 Sleep System – це комфортне ліжко з вбудованим спальним мішком, яке забезпечує повноцінний відпочинок. Вона має 8 регульованих ніжок, що дозволяє підлаштувати її під будь-яку поверхню для максимальної стабільності та зручності.



Характеристики:

Ця розкладачка – відмінний вибір для любителів комфортного відпочинку на природі або в умовах кемпінгу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2150 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 12 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Подушка для відпочинку | Так |