3 500 ₴
Похідне ліжко Ranger Forest Lux 35,5х191х67 см (ВхДхШ) навантаження до 120 кг оснащене матрацоподібним наповнювачем завтовшки 1,5 см та подушкою 6 см
Зробіть свій відпочинок ще комфортнішим з розкладачкою Forest Lux!

Особливості та переваги розкладачки Forest Lux:
Зручність та комфорт
Швидкість розкладання та стабільність
Захист від бруду та води
Компактність і транспортування
Універсальність



Характеристики:
Рама: сталь
Тканина: Оксфорд 600D
Колір: тканина — графіт, каркас — чорний
Розмір в розкладеному вигляді: 35,5-49,5х191х67 см (ВхДхШ)
Розмір в складеному вигляді: 106х21х27 см (ВхГхШ)
Розмір спального місця: 35,5х191х67 см (ВхДхШ)
Вага: 6 кг
Навантаження: до 120 кг
Комплектується чохлом для зручного транспортування
Розкладачка Forest Lux — це вдосконалена модель, яка поєднує всі переваги попередніх моделей, таких як Military Forest, а також елементи коропових ліжок. Вона стане незамінним супутником під час походів та відпочинку на природі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 355 мм |
| Вага | 6 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |