3 000 ₴
Дитячий майданчик Lionello XXL - манеж сухий басейн- майданчик для дітей Синій Польща

Зручний та багатофункціональний пристрій, що забезпечує вашій дитині безпечну та захопливу розвагу. Пам'ятайте, що навіть під час дитячих ігор важливо бути під наглядом дорослих!

Манеж забезпечує безпечний простір для вашої дитини, а його конструкція з рамкою, що містить баскетбольний кошик та два футбольних ворота, робить розваги ще більш різноманітними. Вхід у манеж легко відкривається ззовні для зручного доступу.
Манеж виготовлений із товстого поліестеру, який легко утримувати в чистоті.

Синій манеж
XXL розмір
Розміри:
-Основа: 180 х 122 см
-Висота стіни: 62 см
-Висота стіни з кошиком: 102 см.
-Розміри воріт: 43 х 29 х 23 см.

Сітка в стінах забезпечує вільний потік повітря й прекрасний вигляд на дітей, що грають усередині.
Якщо ви додасте більше кульок до пустушки, вона стане ідеальним сухим басейном! Цей дитячий манеж має довжину ігрового поля 122 см і призначений для створення сухого басейну на дитячому майданчику.
Будьте уважні, що кольори товарів на зображеннях можуть трохи відрізнятися від реальних через різноманітність комп'ютерних налаштувань та індивідуальних параметрів моніторів.
Ми дозволяємо собі невелику похибку вимірювання, яка може становити до 2 см.
Кульки не входять до комплекту
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення манежу | поліестерова тканина |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1.8 мм |
| Ширина | 1.22 мм |
| Висота | 0.62 мм |