1 300 ₴
999 ₴
Складний стіл Ranger Lite (60x50x70 см):
Компактний і легкий стіл для відпочинку та балкону з швидким складанням
Простий і надійний, цей стіл служитиме вам довгі роки.

Завдяки своїм компактним розмірам і швидкості складання (всього 10 секунд) цей стіл дуже зручний у використанні. Розкласти та зібрати його можна без допомоги сторонніх осіб або інструментів. Ніжки складаються під стільницю, що робить стіл плоским у складеному вигляді.
Для зручності транспортування передбачена ручка. Легка конструкція з алюмінію дозволяє стільцю важити лише 2,9 кг, а ламінована стільниця витримує навантаження до 30 кг.
Характеристики:
— Рама столу: сталь Ø19 мм; алюмінієвий профіль 33 мм
— Колір столу: сірий
— Розмір столу в розкладеному вигляді: 60x50x70 см (ВхГхШ)
— Розмір столу в складеному вигляді: 5x50x70 см (ВхГхШ)
— Навантаження: 30 кг
— Вага столу: 2,9 кг
Компактний та один з найпростіших столів Ranger Lite стане відмінним помічником під час відпочинку, а також багато хто використовує його як стіл для балкону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 700 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 500 мм |
| Висота в складеному вигляді | 50 мм |