3 500 ₴
3 049 ₴
Комфортна розкладачка CC-S01-PM190x65x35 смдля відпочинку, темно-синя Навантаження до 150кг

Чому варто вибрати розкладачку CC-S01-PM? Вона поєднує в собі легкість, зручність та стиль, що робить її ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт та практичність у подорожах та на активному відпочинку.
Ідеально підходить для:
Розкладачка CC-S01-PM– чудовий варіант для комфортного відпочинку на природі, у походах чи під час кемпінгу. Завдяки легкій та компактній конструкції та м'якій подушці, вона гарантує зручність та комфорт у будь-яких умовах.

Переваги:
Технічні характеристики:
Не проґавте! Бронюйте розкладачку CC-S01-PM темно-синього кольору з подушкою за вигідною ціною з гарантованою доставкою та високою якістю!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 7 кг |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина: | поліефірна (оксфорд 800D) + сітчаста тканина |
| Наповнювач: | PP бавівна |