30 000 ₴
СТИЛЬНА МІЦНА ГОЙДАЛКА садова Аліса (Дралон, Зелена смуга) на 4-5 місць сталевий каркас (основна частинатруба ø60 мм) до 350 кг
Основна мета та функція садових гойдалок — створення комфортного простору для відпочинку на свіжому повітрі.

У нас в асортименті є гойдалки на будь-який смак та колір, з різними розмірами та технічними характеристиками.
Однак особливе місце серед них займає модель «Аліса» — розкішні гойдалки, які вразять навіть найвибагливіших покупців. Вони виготовлені з посиленого сталевого каркаса, де основною частиною є труба діаметром 60 мм.
Обсяг товару: 1.128 м³
Матеріал виготовлення:
Додаткова інформація:
Кількість місць: 4-5.
Розміри сидіння: ширина — 1810 мм, глибина — 535 мм.
Висота до сидіння — 500 мм.
Допустиме навантаження: 350 кг
Габарити виробу:(В.Ш.Д/Гл.) 1880*2300*1490 мм.
Габарити упаковки 2270*900*420 мм.
Каркас:
Металева труба з полімерним покриттям, діаметри: 12x1 мм, 16x0,8 мм, 25x1 мм, 32x1 мм, 38x1,5 мм, 60x1,5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Тип гойдалки | 5-ти місна розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 60 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Матеріал навісу | тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 350 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Глибина | 1490 мм |
| Висота | 1880 мм |
| Вага | 80 кг |
| Ширина | 2300 |