



21 000 ₴
Садова гойдалка Сієста (Дралон червоно-графітова вертикальна смуга) з металевим каркасом (основа 51мм) з тентом з москітною сіткою, сидінням 1710×535 мм для 3-4 осіб до 300кг
Основне завдання садових гойдалок — створити затишний простір для відпочинку на свіжому повітрі. Садова гойдалка від ТМ Вітан під назвою «Сієста» має інноваційну конструкцію сидіння.
Це дозволяє за кілька секунд без зусиль перевести спинку в горизонтальне положення для відпочинку та так само швидко повернути її назад у сидяче положення.

Каркас моделі виготовлений з металевих труб різного діаметра, головний з яких — 51 мм. Поверхня каркаса покрита спеціальним полімерним покриттям для захисту від корозії та надання стильного вигляду.
Гойдалка «Сієста» легко розбирається на окремі частини, що полегшує зберігання та транспортування. Для складання є інструкція з покроковими схемами.

Тент виготовлений з водостійкої тканини, а сидіння оснащене пружинним блоком та сталевим дротом, що забезпечує комфорт. М'який матрац з тканини, поролону та синтепону створює додатковий комфорт під час відпочинку.

Гойдалка вміщує до 4 дорослих осіб або до 6 осіб, якщо є діти. Максимальне навантаження — 300 кг. Сидіння розміром 1710×535 мм забезпечує достатньо простору для зручного відпочинку. Для додаткового комфорту є тент з москітною сіткою, щоб захистити вас від комах. Продукція ТМ Вітан відзначається високою якістю та надійністю, що гарантує приємні емоції від використання.
Матеріали виготовлення:
Колір виробу:
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 51 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Бязь |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2150 мм |
| Глибина | 1470 мм |
| Висота | 1670 мм |