20 000 ₴
Садова гойдалка Сієста з каркасом 51 мм тентом Оксфорд 240D,сидінням 1710×535 мм для 3-4 осіб і навантаженням до 300 кг

Садові гойдалки від ТМ Вітан ідеально створені для створення затишного куточка для відпочинку на природі.
Каркас цієї моделі виготовлений із сталевих труб різних діаметрів, основний з яких — 51 мм, і покритий полімерним шаром для захисту від корозії та естетичного вигляду.

Гойдалка легко розбирається на окремі частини, що робить її зручнішою для зберігання та транспортування, а детальна інструкція допоможе швидко зібрати або розібрати конструкцію.
Тент виконаний з вологостійкої тканини, а сидіння — із пружинного блоку та сталевого дроту, з м’яким матрацом, заповненим поролоном та синтепоном. Гойдалка розрахована на 3-4 дорослих або до 6 осіб з дітьми, з максимально допустимим навантаженням до 300 кг. Широке сидіння розміром 1710×535 мм забезпечує зручний відпочинок. Продукція ТМ Вітан відзначається високою якістю та надійністю, що гарантовано українським виробником.
Матеріали виготовлення:
Колір виробу:
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | хромована сталь, нержавіюча сталь, сталь покрита порошковою фарбою, Метал |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 51 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Бязь |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2150 мм |
| Глибина | 1470 мм |
| Висота | 1670 мм |