

3 000 ₴
Крісло Білий Амур – надійне та зручне крісло для риболовлі та відпочинку з каркасом зі сталевої труби Ø20 мм навантаження до 120кг


Крісло "Білий Амур" від ТМ Вітан - поєднує в собі надійність та комфорт. Воно витримує навантаження до 120 кг завдяки спеціально розробленій конструкції, каркас виконаний із сталевої труби Ø20 мм із полімерним покриттям, що надає йому не лише довговічності, а й гарного зовнішнього вигляду.
Матеріали тканини ретельно підібрані для забезпечення міцності та зносостійкості, а також естетичної привабливості. Крісло оснащене зручним сидінням та підлокітниками з м'якими вставками. Його вага складає всього 5,45 кг, а завдяки компактним розмірам воно легко і швидко складається, що робить транспортування зручним.
Модель доступна в декількох кольорах, включаючи зелений, і ідеально підійде для рибалок, любителів активного відпочинку на природі та дачників.
Особливості цієї моделі – простота експлуатації та надійність.
Матеріали: Подвійна тканина Оксфорд 600D Меланж, Оксфорд 600D з м'яким ущільнювачем.
Максимальне навантаження: 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 535 мм |
| Глибина стільця | 475 мм |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Вага | 5.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |