


4 000 ₴
Розкладачка Компакт з металевим каркасом Ø25 мм, тканинами «Оксфорд 600D» і «Болонья» 720x1950 мм, вага 9 кг навантаження до 110 кг

Розкладачка «Компакт» – ідеальний вибір для тих, хто захоплюється кемпінгом. Вона повністю розбирається та складається в зручну сумку для транспортування. Зібрати її просто та швидко, завдяки докладній інструкції, що додається до комплекту.
Додаткові характеристики:
Каркас: металеві труби Ø25 мм з полімерним покриттям.
Об’єм товару: 0.086 м³.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Матеріал каркаса розкладачки | Метал |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 255 мм |
| Вага | 9 кг |