



15 500 ₴
13 999 ₴
Мангал з дахом на 12 шампурів, сталь 4 мм, термостійке покриття (1340 х 1150 х 2214 мм)
надійний вибір для відпочинку на відкритому повітрі в будь-яку погоду
Надійний і довговічний, цей мангал прослужить вам більше 20 років, а сертифікована сталь та нетоксичні матеріали гарантують безпеку вашого здоров'я під час готування.

мангалом з дахом на 12 шампурів ви будете готові до будь-якої погоди та насолоджуватиметеся приготуванням смачних страв на природі!
Мангал з дахом на 12 шампурів, виготовлений з металу товщиною 4 мм, стане чудовим рішенням для приготування страв на відкритому вогні.

Основні характеристики:
Матеріал: сталь 4 мм
Кількість шампурів: 12 шт.
Покриття: термостійка емаль, стійка до температур до 800°C
Розміри жаровні (ДШВ): 810 х 320 х 160 мм
Загальні габарити (ДШВ): 1340 х 1150 х 2214 мм
Висота робоча: 2 м
Вага без пакування: 56,3 кг
Особливості:
Комплектація:
Жаровня – 1 шт.
Дровниця – 1 шт.
Бокова стійка ліва – 1 шт.
Бокова стійка права – 1 шт.
Поперечна перекладина – 1 шт.
Складовий дах – 3 шт.
Вставки – 8 шт.
Болти – 4 шт.
Переваги:
Точність виготовлення завдяки лазерному різанню
Термостійке покриття, що витримує високі температури
Захист від дощу завдяки надійному даху
Міцна конструкція, яка витримує всі навантаження
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1340 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 2214 мм |
| Вага | 56.3 кг |