



20 500 ₴
16 999 ₴
Мангал-барбекю з дахом на 12 шампурів, сталь 4 мм, термостійке покриття (1340 х 1150 х 2214 мм)
надійний вибір для відпочинку на відкритому повітрі в будь-яку погоду

Наш мангал-барбекю з дахом на 12 шампурів виготовлений з сертифікованої сталі, що забезпечує його надійність та довговічність на понад 20 років.
Завдяки використанню нетоксичних матеріалів, ви можете бути впевнені, що їжа буде приготовлена без шкоди для здоров'я, а процес готування на відкритому вогні приноситиме лише задоволення.
Особливості мангалу:

Комплектація:
Жаровня-барбекю з термометром — 1 шт.
Дровниця — 1 шт.
Бокова стійка ліва — 1 шт.
Бокова стійка права — 1 шт.
Поперечна перекладина — 1 шт.
Складовий дах — 3 шт.
Вставка — 8 шт.
Болти — 4 шт.
Сталева решітка-гриль — 1 шт.
Основні характеристики:
Кількість пазів під шампури: 12 шт.
Розміри жаровні (ДШВ): 810 х 320 х 280 мм
Загальні розміри жаровні (ДШВ): 990 х 358 х 280 мм
Метал: 4 мм
Покриття: термостійка фарба (800°C)
Загальні габарити мангалу в зібраному вигляді (ДШВ): 1340 х 1150 х 2214 мм
Висота робоча: 2 м
Вага без пакування: 66,4 кг
Цей мангал-барбекю з дахом — ідеальний вибір для приготування смачних страв на відкритому повітрі, який буде служити вам довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гриль, барбекю |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1340 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 2214 мм |
| Вага | 66.4 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |