2 000 ₴
1 199 ₴
СКЛАДАНА ВАННОЧКА Lionelo Turquoise з термометром ергономічною подушкоюта протиковзкими ніжками для безпечного купання малюка
81 x 47 x 22 см Бірюзовий Польща

Ця інноваційна складана ванночка Moovkee від Lionelo поєднує в собі функціональність, зручність і безпеку. Її компактний розмір робить ванночку ідеальним варіантом для транспортування та зберігання. Вбудований термометр допомагає контролювати температуру води для комфортного купання, а м'яка подушка забезпечує найкраще положення для малюка під час купання.

Основні переваги:

Характеристики:

Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ванночки | Класична |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Отвір для зливу води |
| Колір | Бірюзовий |
| Довжина | 81 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |