3 000 ₴
Фітнес-батут Neo-Sport 127 см з піновою регульованою ручкою — ідеальний для тренувань на дому та на вулиці
Стрибки на батуті — це не тільки корисно для серцево-судинної системи, але й весело!

Цей батут із ручкою забезпечує високий рівень стабільності та безпеки під час тренувань, що робить його підходящим для домашнього використання або занять на свіжому повітрі. Стрибки на батуті — чудовий спосіб спалювати калорії та покращувати фізичну форму.
Основні переваги батута:
Спалюйте до 1200 калорій за годину — це не лише весело, а й ефективно для вашого тіла!
Стабільність та міцність конструкції, що дозволяє безпечно тренуватися навіть для людей з вагою до 100 кг.
Батут оснащений 42 гумками, що гарантують надійне та плавне розтягування.
Шестикратне зшивання килимка забезпечує його довговічність.
Простота у використанні: ручка з піною для зручного захоплення та регулювання висоти на три рівні (99, 107, 118 см) для вашого комфорту.
Підходить для різноманітних тренувань: використовуйте батут вдома або в саду, незалежно від погодних умов.

Технічні характеристики:
Діаметр батута: 127 см.
Діаметр килимка: 100 см.
Висота батута: близько 30 см.
Висота ручки: 3 рівні налаштування (99 см, 107 см, 118 см).
Ширина ручки: 51 см.
Кількість ніжок: 6 нековзних ніжок плюс ніжка від ручки.
Максимальне навантаження: 100 кг.
Розміри упаковки: приблизно 67 х 32 х 9,5 см.
Вага: нетто 7,9 кг, брутто 8,5 кг.
Фітнес-батут Neo-Sport (127 см) — ідеальний вибір для тих, хто хоче поєднати ефективні тренування та задоволення.
Тренуйтеся в будь-який час і отримуйте відмінний результат, не виходячи з дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Шестикутна |
| Діаметр батута | 127 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Вага | 7.9 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |