2 500 ₴
1 599 ₴
Розкладний садовий стіл GardenLov 180 см (180х74х74 см) — ідеальний варіант для пікніків, кейтерингу чи спеціальних подій, як вдома, так і на природі. Завдяки інноваційній конструкції, його можна розкласти за кілька секунд, а для зручності транспортування стіл легко складається навпіл, що дозволяє заощадити місце.
Характеристики:

Особливості:
Цей стіл стане відмінним вибором для будь-якої події, будь то свято вдома чи захід на відкритому повітрі!


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 740 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 740 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 100 мм |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |