3 500 ₴
2 999 ₴
Складний комплект GardenLov – стіл 60x60 см і 2 стільці (залізний каркас і поліпропіленовий пластик, що імітує ротанг) максимальне навантаження 120 кг Чорний Польща

Цей стильний і компактний набір садового столу та стільців стане чудовим доповненням для вашого балкону, тераси чи саду. Легкий, практичний і універсальний, він забезпечить комфорт і затишок, ставши надійним супутником на довгі роки, додаючи вашій outdoor зоні стильний вигляд.
Основні характеристики:
СТОЛИК:
Розміри: 60х60 см, висота 73 см.
Міцна конструкція для стабільності.
Стільниця з поліпропілену, що імітує дерево, стійка до впливу погоди.
Навантажувальна здатність: 70 кг.
СТІЛЬЦІ:
Ширина: 46 см, висота: 84 см, глибина: 53 см.
Максимальне навантаження на стілець: 120 кг.

Додаткові характеристики:


Комплект включає два стільці і стіл.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучний ротанг |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Колір оббивки | Чорний |
| Форма стільниці | квадратна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Кількість персон | 2 |
| Ширина стільця | 46 см |
| Глибина стільця | 53 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 84 см |
| Ширина столу | 60 см |
| Висота столу | 73 см |