4 000 ₴
Крісло коропове Heckermann DS-CS01 водонепроникне регульована спинка металевий каркас макс. 200 кг 600D Oxford Зелений

Крісло для риболовлі Heckermann DS-CS01 — комфорт та надійність на природі
Відкрийте новий рівень комфорту з компактним та функціональним складним кріслом для риболовлі та активного відпочинку Heckermann®! Ідеальний вибір для рибалок, кемперів і любителів природи, що цінують зручність та довговічність у кожній деталі.


Основні характеристики:


Ідеальне для будь-якої ситуації:
Подорожі, кемпінг, риболовля, фестивалі на відкритому повітрі.
Ваш незамінний супутник, який гарантовано буде готовий до несподіваних погодних умов.

Технічні характеристики:
Матеріал конструкції: 600D Oxford + сталева рама
Максимальне навантаження: 200 кг
Вага: 7 кг
Колір: зелений
Розміри:
Загальна висота: 102 см
Висота сидіння від землі: 41 см
Глибина сидіння: 58 см
Висота спинки: 63 см
Довжина підлокітників: 48 см
Ширина сидіння: 47,5 см
Ширина спинки: 5,5 см
Максимальна висота з піднятими ногами: 116 см

Не обмежуйте себе в комфорті під час відпочинку на природі — вибирайте крісло Heckermann® DS-CS01 та отримуйте максимум задоволення від кожної пригоди!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heckermann |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Ширина стільця | 475 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1160 мм |
| Вага | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |