8 500 ₴
СТИЛЬНІ САДОВІ МЕБЛІ: техноротанг/метал: диван: 103x50x81 см + 2 крісла: 56x50x81 см + столик: 72x42x38 см Чорний
Стильний набір меблів для саду: ідеальний вибір для комфортного відпочинку на свіжому повітрі!

Цей комплект включає диван, два крісла та журнальний столик, виготовлені з металу та високоякісного техноротангу, що гарантує довговічність і міцність меблів. Легкість у складанні дозволяє швидко створити затишну атмосферу, а зручність у використанні забезпечується стабільною конструкцією та можливістю легко переміщати меблі.
Зручні крісла:

Два стильних крісла з металевою основою та ротанговим покриттям подарують вам комфорт на терасі чи в саду. Вони доповнені м'якими подушками, що підвищують зручність відпочинку.
Характеристики крісел:
Стильний скляний столик:
Журнальний столик з металу та загартованого скла, обтягнутий тканиною ручної роботи, стане чудовим доповненням для вашого відпочинку на відкритому повітрі.
Характеристики столика:
Комфортний диван:
Зручний диван з м'якою подушкою на сидінні, на якому зможуть комфортно розміститися двоє дорослих або троє дітей.
Розміри дивану:
До комплекту входить:
Розмір упаковки: 92 x 34 x 52 см
Цей набір ідеально підходить для використання в саду, на терасі або в кафе, створюючи комфорт і стиль у будь-якому просторі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Штучний ротанг |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Колір оббивки | Чорний |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| РОЗМІРІ столика: | 72x42x38 см |
| РОЗМІРИ крісел: | 56x50x81 см |
| РОЗМІРИ дивану: | 103x50x81 см |