4 000 ₴
3 049 ₴
Гойдалка садова Relax 3-місна з навісом преміум матеріали
180х65х110 см Регульований навіс для комфортного відпочинку до 260кг Коричневий

Гойдалка виконана з високоякісних матеріалів, що забезпечують тривалий термін експлуатації та гарантовану безпеку.




Гарантія 12 місяців дозволяє вам бути впевненим у якості товару.

Розміри гойдалки:
Ширина: 180 см
Висота: 165 см
Глибина: 110 см
Розміри сидіння:
Ширина: 131 см
Висота: 48 см
Глибина: 48 см
Регулювання козирка: так
Максимальне навантаження: до 260 кг
Рекомендоване навантаження: до 200 кг
Розміри коробки:
14 х 58 х 138 см
Вага: 21 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Навіс |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 260 кг |
| Глибина | 1100 мм |
| Ширина сидіння | 1310 см |
| Глибина сидіння | 480 см |
| Висота спинки | 480 см |
| Матеріал каркаса | неіржавка сталь, Сталь, Сталь вкрита порошковою фарбою, Розмаїтий метал |
| Тип гойдалки | 3-х місцева не розкладна |
| Опора | 4 ніжки |
| Комплектація навісом | Да |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Матеріал навісу | непромокальна тканина, тканина |