2 700 ₴
2 189 ₴
Складна лавка WCG Pro 1 для преса: регулювання висоти та нахилу, пінополіетиленова подушка, навантаження 130 кг (135х25х75см)
Ця модель має класичну сталеву конструкцію, яка регулюється по висоті, що дозволяє адаптувати її під будь-який рівень підготовки. Зручні валики забезпечують додатковий комфорт під час тренування, а можливість складання робить її зручною для транспортування та зберігання.


Переваги:
Завдяки цьому тренажеру ви зможете зміцнити м'язи преса, рук та грудей. Лавка створена спеціально для комфортного і безпечного тренування м'язів преса, підтримуючи правильне положення тіла і рівномірно розподіляючи навантаження, що запобігає перенапрузі. Завдяки своїм компактним розмірам, лавка без проблем знайде своє місце у будь-якому куточку вашого дому.
Характеристики:
Ця лавка стане надійним помічником у досягненні вашої мети – ідеального преса!
Лавка для преса WCG Pro 1 – ідеальний тренажер для ефективних силових вправ та тренувань м'язів преса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Тип | Лава для преса |
| Призначення | Професійне |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Система навантаження | Власна вага |
| Особливості | Регулювання за висотою, Регулювання нахилу |
| Колір | Чорний |
| Вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 75 см |