4 000 ₴
3 489 ₴
Цей батут стане чудовим подарунком для вашої дитини, сприяючи розвитку фізичної активності та веселому відпочинку на свіжому повітрі. Познайомте малечу з новими можливостями для гри, здоров’я та радості!
Створіть своїй дитині казку:

Оригінальна форма гарбуза перетворить ваш двір на справжнє царство радості, а безпечні та захоплюючі стрибки подарують вашим дітям незабутні миті на свіжому повітрі. Завдяки продуманій конструкції та спеціальній захисній сітці, цей батут забезпечить надійний захист від падінь, даруючи вам спокій за безпеку малечі.

Особливості та переваги:

Переваги стрибків на батуті:
Технічні характеристики:
Висота захисної сітки: 88 см
Розмір полотна для стрибків: 84 см
Загальна висота (з сіткою): 118 см
Діаметр основи (рами): 108 см
Висота основи (рами): 30 см
Захисний мат: 14 см
Кількість пружин: 24 шт (оцинковані для довговічності)
Захисна сітка:
Кількість опор сітки: 6 шт
Матеріал сітки: ПЕ
Матеріал захисної накладки: ПЕ + ПВХ

Металеві труби:
Товщина металу: 1.2 мм
Діаметр рами: 25 мм

Металеві ніжки:
Кількість ніжок: 3 шт
Товщина матеріалу: 1.5 мм
Максимальне навантаження: 80 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Діаметр батута | 108 см |
| Висота рами батута | 30 см |
| Довжина | 84 см |
| Ширина | 84 см |
| Висота з сіткою | 118 см |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Колір | Помаранчевий |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |