5 000 ₴
3 299 ₴
Геймерське крісло з підвищеною міцністю (до 130 кг) + ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ — стильне та ергономічне рішення для комфортної гри чи роботи. Розкладне, з підтримкою спини, регулюванням висоти та сучасним чорно-рожевим дизайном





| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Рожевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 40 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Висота спинки | 82 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір: | Чорно-рожевий |