


1 700 ₴
Надувний каремат Mountain Goat 190 x 58 x 5 см Navy Green— легкий та компактний, виготовлений з нейлону та TPU Польща
Цей надувний коврик від польського бренду Mountain Goat забезпечить вам комфортний відпочинок на природі. Завдяки йому ви зможете виспатися, прокинутися без болю в спині і бути готовими до нових пригод.
Надувний каремат — незамінний аксесуар для активних людей, які люблять відпочивати на свіжому повітрі.
Його легко взяти з собою в кемпінг, на спортивні табори, пляжі, під час походів на велосипеді чи пішки, а також на фестивалі і відкриті заходи.
Основними перевагами цієї моделі є компактний розмір та ультралегкий вагу, що дозволяє заощадити місце в рюкзаку та без труднощів зберігати його в міжсезоння.
Надувний каремат Mountain Goat виготовлений з безпечних та перевірених матеріалів, з увагою до кожної деталі, забезпечуючи надійність у повсякденному використанні.
ОСОБЛИВОСТІ:
Розміри: 190 x 58 x 5 см
Матеріали: Нейлон, TPU
Розмір у складеному вигляді: 29 x 13 x 13 см
Вага: 0,6 кг
Чехол для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mountain Goat |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип килимка | Надувний |
| Товщина | 55.0 |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Вага | 0.6 кг |