6 000 ₴
4 899 ₴
Стіл «Мальвіна» DS-671 поєднує в собі зручність і практичність, створюючи комфортне середовище для маленьких митців. Простора стільниця разом із місткою шафою дозволяють дітям організувати робоче місце та акуратно зберігати всі творчі матеріали. Яскраві варіанти кольорів додають столу привабливості, роблячи його чудовим доповненням до будь-якої дитячої кімнати чи навчального простору.

Особливості столу:
Пряма стільниця з додатковою надбудовою, що створює комфортне робоче місце для творчих занять.
Достатньо простору, щоб одночасно зручно працювали двоє дітей.
Велика шафа під столом з двома дверцятами для зручного зберігання художніх матеріалів та приладдя.
Виготовлений з безпечних і міцних матеріалів, які відповідають усім стандартам безпеки для дітей.
Доступні кольори:
бук, білий, помаранчевий, жовтий, лаванда, червоний, зелений, зелена вода, блакитний
Розміри (Ш х Г х В):
1600 × 450 × 1050 мм
Оптимальне рішення для дитячих садків, дому, дошкільних закладів та початкових класів!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | для творчості |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Кількість місць | 2 |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1210 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |