14 000 ₴
11 899 ₴
Намет короповий 175х300х270 см RANGER EXP 2-mann Bivvy для 2-осіб з надійними кріпленнями Оливково-зелений Польща
Поліпшені з'єднання дозволяють легко і швидко встановити намет Ranger EXP 2-mann Bivvy. Навіс ефективно захищає вхід від дощу й значно розширює простір для зберігання. Вхідна зона може бути відформована за вашими перевагами: двері з прозорого матеріалу та вікна, що мають москітні сітки, можна повністю відкрити, щоб створити вільний доступ. Це також дозволяє відмінно провітрювати та освітлювати намет. При потребі двері і вікна можна затемнити, використовуючи рулонні штори.

Надійне кріплення забезпечують 13 кріплень. Система однополюсної підвіски значно подовжує термін служби, оскільки гумові вставки захищають кінці стрижневої підставки від тертя з гумовим кабелем. Всі шви намету герметизовані спеціальною стрічкою, а покриття палатки - водонепроникна гідростатична тканина, що гарантує відмінний захист від вологи. Намет зручно складається в компактний чохол і легко транспортується.
Розміри намету дозволяють комфортно розмістити двох дорослих осіб або розкласти дві коропові розкладачки з вільним місцем.
Характеристики:
- каркас: алюміній;
- тканина: Нейлон 210D PU, підлога з прочного ПВХ;
- колір: оливково-зелений;
- розмір в розкладеному вигляді: 175х300х270 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 126х26х27 см (ДхГхШ);
- розмір водяної колони: 8000мм;
- вага: 13 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 13000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 13 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 13 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Брезент |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 270 см |
| Висота | 175 см |