2 000 ₴

Надійний металевий стелаж з можливістю використання як робочого столу-верстака.

5 полиць із МДФ товщиною 4 мм
Вантажопідйомність – до 175 кг на кожну полицю (загалом до 875 кг)
Міцна металева конструкція з порошковим покриттям
Push-in система складання – без гвинтів та інструментів
Будь-яка конфігурація полиць – регулюйте висоту або створюйте 2 окремі стелажі
Закруглені краї для безпечного використання
Функціональність 2-в-1: стелаж або стіл-верстак


Колір: чорний
Матеріал полиць: МДФ
Профілі: метал
Розміри:
Висота – 180 см
Ширина – 100 см
Глибина – 60/30 см
Спосіб кріплення: вставний (push-in)
Максимальне навантаження: 875 кг

Довжина: 103 см
Ширина: 62 см
Висота: 6 см
Вага: 17,4 кг
гаража
складу
магазину
підвалу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Siker |
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Матеріал полиць | Метал |
| Максимальна висота стелажа | 1800 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 175 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 5 шт. |
| Колір | Чорний |
| Вид стелажа | Полочные стеллажи |
| Характеристики секції | |
| Навантаження на секцію | 175 кг |
| Довжина секції | 1000 мм |
| Глибина секції | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал полиць: | МДФ |
| Тип стелажу: | розбірний |